کنفدراسیون والیبال آسیا شرایط برگزاری مسابقات سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد

تهران- ایرنا- کنفدراسیون والیبال آسیا شرایط برگزاری مسابقات قاره‌ای در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد.

در سال ۲۰۲۰ قرار بود ۱۰ رویداد والیبالی در قاره آسیا برگزار شود ولی همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد همه این رقابت‌ها به تعویق بیفتد.

کنفدراسیون والیبال آسیا در جدیدترین تصمیم خود، شرایطی را برای برگزاری این رویدادها اعلام کرده است. بر اساس این تصمیم دست کم ۶ کشور باید برای حضور در یک رویداد اعلام آمادگی کنند و همه اعضای این تیم‌ها نیز باید آزمایش کرونا داده باشند. ارایه گواهی سلامت و بیمه شخصی اعضای کاروان برای تامین هزینه‌های احتمالی آزمایش و قرنطینه نیز ضروری است. برخلاف سال‌های گذشته، انصراف از شرکت در رقابت‌ها نیز شامل جریمه نخواهد شد.

این کنفدراسیون همچنین به فدراسیون بین‌المللی پیشنهاد داده است که مسابقات قهرمانی ۲۰۲۱ آسیا که جنبه انتخابی قهرمانی جهان را نیز دارد، در ماه فوریه (۱۳ بهمن تا ۱۲ اسفند ۹۹) برگزار شود.

زمان پیشنهادی برای برگزاری رویدادهای سال ۲۰۲۱ نیز به شرح زیر است:

۳۰ آگوست تا ۶ سپتامبر (۹ تا ۱۶ شهریور): هفتمین دوره مسابقات والیبال کنفدراسیون مردان آسیا، کشورهای تایلند و ویتنام برای میزبانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

۱۰ تا ۱۷ سپتامبر (۲۰ تا ۲۷ شهریور): مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا به میزبانی تایلند.

۲۱ تا ۲۸ سپتامبر (۳۱ شهریور تا ۷ مهر): مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا به میزبانی تایلند.

یکم تا هشتم اکتبر (۱۰ تا ۱۷ مهرماه سال جاری): هفتمین دوره مسابقات والیبال کنفدراسیون زنان آسیا که کشورهای چین‌تایپه، تایلند و ویتنام برای میزبانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha