حل مشکل ایران ترانسفو از مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به زنجان بود

زنجان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: بررسی، پیگیری و حل مشکل شرکت ایران ترانسفو از مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به زنجان و دستور ایشان به دستگاه قضایی استان بود و خوشبختانه امروز مشکل این شرکت برطرف شده است و به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز شنبه در دیدار مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت ایران ترانسفو ضمن ابراز خرسندی از حل مشکل این شرکت، اظهار داشت: در دوره تحول قوه قضاییه و در راستای حمایت از تولید و رفع موانع تولید، اقدامات بسیار اثرگذاری در سطح کشور و استان زنجان صورت‌گرفته که یکی از این حمایت‌ها ورود و پیگیری شخص رییس قوه قضاییه به مشکل سهامداری ایران ترانسفو بود.

وی اظهار داشت: ترانسفوی زنجان، یکی از شرکت‌های بزرگ تولید انواع ترانس در کشور بوده و نقش مهمی در تولید و اشتغال دارد.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی خاطرنشان کرد: پیگیری و رفع مشکل شرکتی با داشتن این سابقه فعالیت و نقش اثرگذار در تولید و اشتغال، یک وظیفه برای دستگاه قضایی بود.

وی افزود: امروز مسؤولان شرکت با رفع دغدغه و نگرانی‌های آن زمان شرکت به فکر توسعه خط تولید و افزایش تولید هستند که این امر بسیار ارزشمند است.

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: پیگیری و به ثمر نشستن مصوبات سفر رییس قوه قضاییه از سیاست‌ها و برنامه‌های جدی دستگاه قضایی استان است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان در صورت نیاز به حمایت قضایی از تولید و اشتغال با قاطعیت ورود پیدا می‌کند.

مدیرعامل شرکت ایران ترانسفو نیز از ورود قاطع و ارزشمند رییس قوه قضاییه و پیگیری‌های دادگستری استان برای حل مشکل این شرکت، قدردانی کرد و گفت: امروز شرکت با حل مشکل در مسیر افزایش خط تولید قرار گرفته که حمایت‌های جدی قوه قضاییه امید، انگیزه و تلاش مضاعف را در میان اعضای هیات‌مدیره و کارگران ایجاد کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =