واحدهای صنفی رعایت‌کننده پروتکل‎های بهداشتی در بوشهر تشویق می‌شوند

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: واحدهای صنفی رعایت کننده اصول بهداشتی مبارزه با بیماری کرونا دراین استان با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه‌های مربوطه تشویق می‌شوند.

سید حسین حسینی روز شنبه در نشست کمیسیون نظارت استان بوشهر افزود: با توجه به قرارگیری این استان در لیست استان‌های پرخطر در ابتلا و بستری بیماران ناشی از ویروس کرونا؛ رعایت دقیق ضوابط بهداشتی ضروری است و در غیر این‌صورت با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی بیان کرد: در این زمینه اجرای گشت‌های مشترک بازرسی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اماکن نیروی انتظامی به صورت مستمر در حال انجام است.

حسینی عنوان کرد: تمامی واحدهای صنفی در استان بوشهر ملزم به رعایت دقیق اصول بهداشتی نظیر استفاده از ماسک، دستکش بهداشتی حین انجام فعالیت و ضد عفونی مداوم محیط کسب و کار و فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از ازدحام افراد برای خرید هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تاکید کرد: اتاق‌های اصناف با همکاری اتحادیه‌های صنفی در سراسر استان بوشهر برنامه‌ریزی لازم برای نظارت بیشتر بر واحدهای صنفی تحت پوشش خود لحاظ کنند تا سلامت جامعه بیشتر دچار مشکل نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =