استفاده از ماسک در اماکن عمومی لرستان اجباری شد

خرم‌آباد – ایرنا – استاندار لرستان گفت: استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات لرستان از امروز شنبه ۱۴ تیر اجباری است.

سیدموسی خادمی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بنابراین استفاده از ماسک در تمامی ادارات، ارگان ها و مجموعه های عمومی برای کارکنان و ارباب رجوع اجباری است.

وی با تاکید بر استمرار رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و عدم حضور در اجتماعات  ادامه داد: به تبعیت از تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، ادارات و مراکز عمومی مانند شهرداری ها، دانشگاه ها و نهادهای نظامی و انتظامی استان از امروز موظف خواهند بود که کارکنان و ارباب رجوع را مکلف به استفاده از ماسک کنند و خدمات دهی به مراجعه کنندگان منوط به استفاده از ماسک خواهد بود .

خادمی افزود: به منظور عملیاتی شدن این تصمیم، اقداماتی از چند هفته قبل در استان برای تهیه و توزیع ماسک ارزان قیمت انجام شد که با تمهیدات اندیشیده شده قیمت ماسک و توزیع آن در داروخانه ها برای استفاده عموم تسهیل شده است.

استاندار لرستان با تاکید بر عدم برگزاری مراسم ترحیم و عروسی گفت: موضوعاتی از این قبیل فردا یکشنبه در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، مطرح و تصمیمات در خصوص اعمال محدودیت های جدید به مردم اطلاع رسانی می شود.

خادمی با اشاره به لزوم حفظ سلامت مردم تاکید کرد: پس از اعمال محدودیت های جدید با افرادی که بانی برگزاری اجتماعات هستند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =