معاون وزیر کشور:فعالیت های عمرانی با وجود موانع به خوبی پیش می رود

کرج - ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با بیان اینکه امروز کرونا بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا را با چالش جدی در ابعاد مختلف مواجه کرده است، گفت: در چنین شرایطی فعالیت های عمرانی در کشورمان با وجود موانعی مانند تحریم ها و کرونا به خوبی پیش می رود.

 دکتر مهدی جمالی نژاد  روز شنبه در آیین رونمایی از ۲۲ دستگاه اتوبوس جدید شهرداری کرج افزود: ایران اسلامی در سال های اخیر  بحران های متعددی پشت سر گذاشته که از جمله آنها سیل های امسال و سال گذشته است.

 وی بیان داشت:  هجوم ملخ ها، زلزله، آتش سوزی مراتع و غیره از بحران هایی است که در طی چند سال اخیر تاکنون در کشور مدیریت شده است .

معاون وزیر با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان، اضافه کرد: این ویروس کشور های پیشرفته را نیز با چالش مواجه کرده است؛ اما امروز  در کشور ما باید به دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری ها باید دست مریزاد گفت که در تمام بحران ها در خط مقدم حضور داند.

وی بیان داشت: سال گذشته در ۲۵ استان کشور همزمان سیل رخ دهدکه  کار ساده ای نیست و ۱۶۰ هزار واحد مسکونی آسیب دیدند اما با همکاری مردم و مسوولان بحران مدیریت شد.

جمالی نژاد گفت : اکنون بحران کرونا  بیش از ۳۰ میلیون آمریکایی بیکار کرده است  این در حالی است که در ایران پروژه های عمرانی نیز همزمان با شیوه این ویروس در حال اجرا بوده و  کارها به خوبی پیش می رود.

وی بیان داشت:  در سال گذشته ۴۰ هزار پروژه زود بازده  با همکاری بسیج  در کشور آغاز و تکمیل شد که این عزم و همدلی مردم و تلاش مضاعف مدیران را نشان می دهد .

در این آیین ۳۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل ونقل عمومی شهر کرج اضافه شد.

اکنون ناوگان حمل ونقل عمومی شهرکرج حدود ۵۵۰ دستگاه اتوبوس دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =