کیخا: هنوز برای کسب سهمیه المپیک توکیو شانس دارم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش ژیمناستیک ایران گفت: تصمیم مسوولان مسابقات جهانی باکو کار من را برای کسب سهمیه سخت کرد اما هنوز شانس دارم.

«سعیدرضا کیخا» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سختی تمرینات در دوران کرونا اظهار داشت: از شروع کرونا مدتی مجبور به خانه نشینی و انجام تمرینات سبک در محیط آپارتمان شدم اما اکنون تمرینات با رعایت دستورات بهداشتی در جریان است. تلاش دارم تا بتوانم بدنم را در شرایط مسابقه قرار دهم.

ملی‌پوش ژیمناستیک با اشاره به تعیین زمان مسابقات جام جهانی این رشته در قطر گفت: تمرینات را ادامه می‌دهم و تا اسفندماه ۹۹ صبر خواهم کرد. مسابقات باکو و تصمیم مسوولان برگزاری آن کار من را برای المپیک سخت کرد اما برای حضور در توکیو هنوز شانس لازم را دارم؛ باید در قطر نتیجه لازم را کسب کنم. امیدوارم بتوانم جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کنم.

وی با اشاره به نتایج مسابقات جهانی باکو عنوان کرد: من به فینال مسابقات رسیده بودم اما تمام توانم را در مقدماتی به کار نگرفتم. با عنوان پنجمی به فینال رفتم اما متاسفانه فینال لغو شد و این رتبه به عنوان جایگاه نهایی برای من به ثبت رسید. من و فدراسیون به این تصمیم اعتراض داشتیم اما باید فدراسیون جهانی تعیین کند که اعتراض وارد است یا نه.

سعید رضا کیخا که در مسابقات گزینشی المپیک در شهر ملبورن استرالیا موفق به کسب مدال نقره شده بود در مسابقات جهانی باکو با کسب عنوان پنجم به فینال راه یافت اما شیوع ویروس کرونا در سطح جهان موجب شد تا فینال این رقابت‌ها لغو و کیخا با عنوان پنجمی به کار خود پایان دهد؛ عنوانی که شانس وی را برای حضور در توکیو کمرنگ کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =