آزمون های پایانی دانشگاه آزاد هرمزگان بدون مشکل درحال برگزاری است

بندرعباس - ایرنا - رییس کمیسیون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: آزمون‌‎های تخصصی این دانشگاه که از هفته گذشته آغاز شده و بدون مشکل درحال برگزاری است.

مازیار یحیوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: براساس بررسی ها حدود ۱۲ تا ۱۵ درصد دانشجویان در برخی آزمون ها غیبت دارند که این نشان می‌دهد غیبت دانشجویان در آزمون های برخط تفاوت معناداری با آزمون های حضوری ندارد.

وی ادامه داد: ممکن است برخی دانشجویان به دلیل مسایل فنی نتوانند در آزمون شرکت کنند که در این صورت می‌توانند با مستندها به واحد خود مراجعه کنند.

رییس کمیسیون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان یادآور شد: همچنین برای دانشجویانی که از نظر فنی امکان شرکت در آزمون را از دست داده اند ۲ دیدگاه وجود دارد که درصورت قطعی شدن به اطلاع دانشجویان رسانده می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس خاطر نشان کرد: این دانشگاه مشکلی از نظر پهنای باند ندارد و مساله اصلی در دسترس بودن اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب برای دانشجویان است.

یحیوی اشاره کرد: این مساله هم بیشتر برای دانشجویان ساکن در شهرهای کوچکتر و روستاهاست که به آنها توصیه شده برای آزمون پایان نیم سال خود را به مکان هایی که اینترنت بهتری دارند برسانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =