معمای سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در سمت چپ خط دفاع خود به مشکل عجیبی برخورده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می‌رود که با مشکل عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند. 

پرسپولیس در این بازی هیچ مدافع چپ تخصصی ندارد که به زمین برود. محمد انصاری چند هفته پیش رباط صلیبی پاره کرد و هم باقی‌مانده این فصل را از دست داد و هم قسمتی از فصل آینده. محمد نادری دیگر مدافع چپ پرسپولیس هم پیش از دیدار با شاهین مصدوم شد تا به طور عملی، پرسپولیس دفاع چپ نداشته باشد.

البته یکی از برنامه‌های کادرفنی در این مواقع استفاده از وحید امیری چپ پا در دفاع چپ بود اما اینبار امیری هم مصدوم است تا اوضاع وخیم‌تر شود.

این احتمال هم وجود دارد که محسن ربیع‌خواه که چند باری به عنوان دفاع چپ برای پرسپولیس بازی کرده، بازهم در این پست به میدان برود. 

ممکن است از بین محمدحسین کنعانی‌زادگان یا شجاع خلیل‌زاده یک بازیکن در دفاع چپ بازی کند و یک نفر هم زوج سیدجلال حسینی در قلب خط دفاعی شود تا کاپیتان پرسپولیس دوباره به ترکیب اصلی برگردد.

یک احتمال ضعیف هم وجود دارد که مهدی شیری به سمت چپ خط دفاعی بیاید و سیامک نعمتی جای او در دفاع راست بازی کند.

هرچه هست کادرفنی پرسپولیس کار سختی برای بازی امروز با شاهین برای انتخاب مدافع چپ دارد و باید دید که در نهایت چه بازیکنی در این پست برای سرخپوشان به میدان میرود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha