تصادف در محور کهنوج - بندرعباس چهار کشته برجا گذاشت

جیرفت - ایرنا - تصادف خودروی پژو با کامیونت در محور مواصلاتی کهنوج به بندرعباس چهار کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی جیرفت، دکتر ابراهیم محمدی رییس اورژانس پیش بیمارستانی این شهرستان از تصادف منجر به فوت خودروی سواری پژو ۴۰۵ با کامیونت ایسوزو در محور کهنوج به بندرعباس محدوده ایست بازرسی نودژ ( پمپ بنزین حسین‌آباد) خبر داد.

وی افزود گفت: پیرو تماس با سامانه اورژانس ۱۱۵ مبنی بر تصادف رخ به رخ ۲ خودرو با یکدیگر در حوالی ایست بازرسی نودژ، آمبولانس‌های پایگاه نودژ و منوجان به محل حادثه اعزام و نخستین تیم امدادی اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شد.

محمدی تصریح کرد: در این حادثه هر چهار سرنشین خودروی سواری پژو ۴۰۵ به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخته و سه مجروح دیگر که سرنشینان کامیونت ایسوزو بودند پس از دریافت خدمات درمانی اولیه تحت حمایت‌های پزشکی برای ادامه درمان به بیمارستان امام حسین (ع) منوجان منتقل شدند.

وی افزود: با توجه به عرض کم و دو طرفه بودن این محدوده رانندگان باید با دقت بیشتر و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی جیرفت خطاب به مردم و مسافران بیان داشت: در هنگام وقوع حادثه با حفظ خونسردی با شماره ۱۱۵ تماس بگیرید و ضمن همکاری و توجه به توصیه‌های کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس، در صورتی که خطری مصدومان را تهدید نمی‌کند از انتقال آن‌ها جداً خودداری و تا رسیدن نیروهای امدادی ترافیک مسیر را کنترل کنید.