کشف ۲۳۵ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی طی یک هفته گذشته

تهران - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۲۳۵ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی و دستگیری ۱۶ محتکر طی یک هفته گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی با تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به تداوم بیشتر شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با جمع آوری اطلاعات و انجام گشت زنی های هدفمند، افراد سودجو و اخلال گران در بازار توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا درباره میزان کشفیات طی یک هفته گذشته عنوان کرد: ماموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، ۲۳۵ هزار و ۸۷۰ عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۲۳۴ هزار و ۳۷۰ عدد انواع ماسک، یک هزار و ۵۰۰ عدد انواع دستکش را طی یک هفته گذشته کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و در استان ها به دانشگاه های علوم پزشکی تحویل داده  شد، تصریح کرد: در این رابطه ۶۶ واحد صنفی پلمب و ۱۶ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار مقیمی از هموطنان در خواست کرد: در صورت اطلاع از احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =