هراتیان: گزارش کرونایی‌های استقلال به ایفمارک ارسال نشده است

تهران- ایرنا- رییس مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران (ایفمارک) گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی درباره نتیجه آزمایش کرونای اعضای باشگاه استقلال به دست ما نرسیده است.

زهره هراتیان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص اینکه گفته می شود هشت بازیکن تیم استقلال تهران به کرونا مبتلا شده اند، گفت: تا این لحظه هیچ چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نشده و تا زمانی که سازمان لیگ به صورت کتبی مستندات را ارایه ندهد نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.

وی ادامه داد: بدون شک اگر مستندات باشگاه استقلال به دست ما برسد جلسه فوری برگزار و نظر خود را اعلام کنیم.

رییس مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران (ایفمارک) گفت: طبق آخرین پروتکل اعلام شده هر زمان که ۲۵ درصد اعضای یک تیم به کرونا مبتلا شوند، کل تیم ۲ هفته به قرنطینه می روند و مسابقات ۲ هفته آنها عقب خواهد افتاد.

وی در خصوص اینکه یکی از بازیکنان استقلال مدعی شده با وجود داشتن کرونا در بازی قبلی به میدان رفته است، اظهار داشت: با توجه به کادر پزشکی بسیار نخبه‌ای که در باشگاه استقلال فعالیت می‌کنند اطمینان دارم آنها بهترین عملکرد خود را ارایه خواهند داد.

هراتیان تصریح کرد: در خصوص این ادعا باید بگویم هر کسی که پاسخ آزمایشش مثبت می‌شود حتما بیماری کووید ۱۹ ندارد و ممکن است تنها ناقل باشد. تنها نگرانی که در خصوص این افراد وجود دارد این است که احتمال دارد بیماری را انتقال دهند.

استقلال فردا باید در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف پارس جنوبی جم برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha