۱۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۶
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83843297
۱ نفر
پاشازاده در یک قدمی نیمکت سپیدرود رشت

رشت - ایرنا - این روزها مهدی پاشازاده به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری تیم سپیدورد مطرح است و این مربی در یک قدمی نیمکت این تیم قرار گرفته است.

با توجه به جدایی نادر دست نشان از سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت، مسئولان این باشگاه مذاکراتی را با مهدی پاشازاده انجام داده و قرار است که این مربی امروز در رشت حضور یابد تا در صورت توافق هدایت این تیم را در ادامه رقابت های لیگ دسته اول برعهده بگیرد.

این در حالی است که کمتر کسی تصور می کرد در این چند هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول، نیمکت کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت دستخوش تغییرات شود و نادر دست نشان به صورت توافقی از این تیم جدا شود اما این تغییر انجام شده و هم اینک طرفداران سپیدرود منتظرند که کدام مربی هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

البته طبق شنیده ها، مذاکرات اولیه با مهدی پاشازاده رضایت بخش بوده و اگر این مربی بتواند قراردادش را با تیم شهرداری بندرماهشهر فسخ کند، مشکل چندانی برای سرمربیگری تیم سپیدرود ندارد و تا عصر امروز قراردادش را با این تیم به ثبت خواهد رساند.

این در حالی است که گفته می شود پاشازاده که اصلی ترین گزینه برای سرمربیگری سپیدرود محسوب می شود، هنوز نتوانسته با مسئولان تیم شهرداری ماهشهر(تیم فعلی او) برای جدایی به توافق برسد و به همین دلیل قرارداد خود را با این تیم فسخ نکرده اما سفر وی به رشت بیانگر این موضوع خواهد بود که این مربی یا قراردادش را فسخ کرده و یا مشکلی از این بابت ندارد.

البته اگر مسئولان سپیدرود رشت نتوانند با مهدی پاشازاده به توافق برسند و یا اگر این مربی نتوانسته قراردادش را با شهرداری بندرماهشهر فسخ کند، مسئولان باید به فکر یک مربی دیگر باشند تا این تیم قبل از رویارویی با تیم ملوان با سرمربی در دربی گیلان حضور یابد.

در این راستا نیز اسم دو مربی بومی همچون هادی طباطبایی و محسن عبد نصراللهی بر سر زبان هاست که در صورت عدم توافق با پاشازاده، یکی از این دو مربی بومی، سکان هدایت تیم سپیدرود را در دست بگیرند که البته هادی طباطبایی دروازبان اسبق تیم ملی فوتبال ایران اصلی ترین گزینه برای جایگزینی مهدی پاشازاده محسوب می شود.

به هر حال سپیدرودی ها باید خیلی سریع به فکر انتخاب سرمربی جدید خود باشند چون این تیم باید روز دوشنبه هفته جاری ۱۶ تیر ماه در دیداری حساس از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ دسته اول کشور در یکی از دربی های گیلان در این لیگ رو در روی تیم ملوان انزلی قرار گیرد.

نادر دست نشان آبان ماه سال گذشته به جای علی نظرمحمدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت انتخاب شد اما این مربی باسابقه نیز نتوانست در این تیم نتایج خوبی را کسب کند و تیم فوتبال سپیدرود با سرمربیگری او نیز در اکثر مسابقات برابر حریفانش متوقف شد و به همین دلیل این مربی به صورت توافقی از سپیدرود جدا شد.

مهدی پاشازاده که به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت و جایگزین دست نشان نام برده می شود،  هم اینک سرمربی تیم دسته دومی شهرداری بندرماهشهر است.

تا پایان هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، سپیدرود رشت با کسب ۲۶ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =