همدان آماده برگزاری جشنواره تئاتر کودک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است

همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای برگزار نشدن و یا جایگزینی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان گرفته نشده است گفت: آماده اجرای این رویداد بین‌المللی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.

احمدرضا احسانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز هنرهای نمایشی طرحی را به عنوان جایگزین برای جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ارائه کرد اما هنوز تصمیمی برای قطعی بودن این موضوع گرفته نشده است.

وی اضافه کرد: همدان آمادگی برگزاری این رویداد با رعایت موازین بهداشتی با حضور ۵۰ درصد مخاطبان در سالن های نمایش را داد اما در عین حال تابع سیاست ها و تدابیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای این رویداد هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: هر تصمیمی که ستاد ملی مدیریت کرونا و مسوولان کشور برای اجرای جشنواره های ملی و بین المللی بگیرند شامل حال جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان نیز می شود.

احسانی خاطرنشان کرد: اگر سایر رویدادهای فرهنگی و هنری کشور برگزار شود بی تردید با تمام قدرت وارد میدان شده و جشنواره تئاتر را برگزار می کنیم و چنانچه تعطیلی جشنواره به صرفه و صلاح باشد به دنبال برنامه جایگزین می رویم.

همدان سالهاست که میزبان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است و آبان ماه سال گذشته بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور ۵۲ اثر نمایشی از ۱۳ استان کشورمان و هفت کشور خارجی در همدان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها