ظرفیت نخبگان اقتصادی برای حل مشکلات آوج به کار گرفته می‌شود

قزوین – ایرنا - فرماندار شهرستان آوج گفت: در سال جهش تولید با توجه به تنگناها و محدودیت‌های مالی باید از ظرفیت نخبگان اقتصادی برای حل مشکلات و مسایل شهرستان بیش از گذشته استفاده کرد.

نصرت الله علیرضایی روز جمعه در دیدار با اهالی روستای لجامگیر از توابع بخش مرکزی آوج، بیان داشت: دولت در شرایط مالی و اعتباری سختی قرار دارد و همه در جریان وضعیت و میزان فروش نفت و درآمدهای حاصل از آن هستند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ارز وارد کشور نمی‌شود و تزریق اعتبارات به طرح‌های عمرانی کند شده است و در این شرایط نیازمند یک شکل جدیدی از حکمرانی و مدیریت با محوریت و مشارکت مردم هستیم.

فرماندار شهرستان آوج با بیان اینکه شاخص‌ها و متغیرهای زیادی بر علم اقتصاد دخیل است، گفت: با شعارهای احساسی و طرح‌های خام و نپخته نمی‌توان از اصلاح و تحول سخن گفت بلکه باید برای حل مشکلات از ظرفیت نخبگان و صاحب نظران اقتصادی بیش از گذشته بهره برد.

علیرضایی اظهار داشت:مردم به لحاظ تاریخی و فرهنگی انتظار دارند که تمام مسایل و مشکلات جوامع شهری و روستایی توسط دولت رفع شود در حالیکه این نگاه و رویکرد در برخورد با موضوعات نیازمند بازنگری و اصلاح است.

فرماندار شهرستان آوج در این دیدار درخصوص پیگیری جهت مرمت و بهسازی راه ورودی روستا، ساماندهی استخر ذخیره آب کشاورزی و اجرای طرح هادی روستا قول مساعد داد.

شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =