کرونا بانک کشاورزی پیشوا را تعطیل کرد

تهران- ایرنا- ابتلا کلیه کارکنان بانک کشاورزی شعبه پیشوا به بیماری کرونا، موجب تعطیلی یک‌ هفته‌ای این بانک شد.

به گزارش ایرنا، مسئولان تنها بانک کشاورزی شعبه شهرستان پیشوا با نصب پلاکاردی اعلام کردند که با ابتلای تمامی کارکنان این بانک به بیماری کرونا، خدمات‌رسانی این شعبه به مدت یک هفته تعطیل شد.
فرماندار پیشوا روز جمعه در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: کرونا هنوز در کشور ریشه‌کن نشده بلکه با عدم رعایت اصول بهداشتی، در برخی از مناطق کشور بار دیگر این بیماری گسترش یافته است.
حسین عباسی افزود: همکاری و همراهی مردم پیشوا در مقابله با ویروس کرونا، شرایط مناسبی را برای این شهرستان رقم زده ولی عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند بار دیگر شرایط نامناسبی را به همراه آورده و محدودیت‌های اعمال شده در روزهای نخست شیوع این بیماری را بازگرداند.
وی تصریح کرد:برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، تمامی مردم، مسوولان، گروه‌های جهادی، سپاه و بسیج، ائمه جمعه و جماعات وارد میدان شدند تا خطر ابتلاء افراد به این بیماری کاهش یابد ولی عدم رعایت موارد بهداشتی می‌تواند نتیجه مطلوب حاصله را بی‌اثر کند که نمونه آن ابتلاء کارکنان بانک کشاورزی و تعطیلی یک هفته این شعبه است.
فرماندار پیشوا از مردم خواست تا بیش از گذشته مسائل بهداشتی را رعایت کنند، در هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کرده و این واقعیت را بپذیرند که این بیماری خطرناک، همچنان در کمین سلامتی جامعه است.
وی از مشتریان بانک کشاورزی پیشوا خواست تا برای دریافت خدمات بانکی، از  شعب شهرستان‌های مجاور  استفاده کنند.
پیشوا با بیش از 80 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت و درمان، از روز گذشته تا امروز ۱۳ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2 هزار و ۵۶۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۸۳ مورد بستری شدند.
 سیماسادات لاری افزود: با احتساب تعداد بیماران جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۳۵ هزار و ۴۲۹ نفر رسیده که متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱ هزار و ۲۶۰ نفر رسید.
وی اظهار کرد: تاکنون ۱۹۶ هزار و ۴۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.
 وی با بیان اینکه ۳۱۲۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند افزود:  تاکنون یک میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۵۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
 سخنگوی وزارت بهداشت، استانهای خوزستان، کردستان، کرمانشاه، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و ایلام را در وضعیت قرمز کرونا اعلام کرده و افزود: استانهای تهران، فارس، مازندران، همدان، زنجان، سیستان و بلوچستان و البرز در وضعیت هشدار قرار دارند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =