اعتراضات نژادپرستی در آمریکا بیانگر ماهیت جنایت‌کار  استکبار جهانی است

خمین - ایرنا - خطیب جمعه خمین گفت: اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا بیانگر ماهیت جنایت‌کار استکبار جهانی است و نمونه‌ای از ذات پلید آمریکا جنایتی است که در یمن، سوریه مرتکب شده است.

حجت الاسلام سید «علی حسینی‌پور» در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه خمین، افزود: استکبار جهانی به‌شدت از مکتب اسلام می‌هراسد و به‌همین دلیل از هیچ کوششی برای ضربه زدن به اسلام دریغ ندارد.
وی بیان کرد: در حیان ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ماهیت شیطانی آمریکا در جنایت و ترور بارها رخ نموده و امروز نیز این کشور با تحریم و فشارهای اقتصادی می‌کوشد تا نیت پلیدش را محقق کند اما ملت بیدار ایران هرگز تسلیم زیاده‌خواهی آمریکا نمی‌شوند.
امام جمعه خمین ادامه داد: مردم از نمایندگان خانه ملت، دستگاه قضایی و دستگاه‌های متولی اجرایی انتظار دارند که به صورت ضربتی و خاص به معضل گرانی و نوسانات قیمت‌ها رسیدگی کرده و دست دلالان و اخلالگران اقتصادی را قطع کنند.
حجت الاسلام حسینی‌پور با تبریک سالروز ولادت امام رضا (ع) گفت: این امام رئوف با اقدامات بزرگی که در زمان خود انجام داد توانست جهان اسلام را در شرایط سخت و پیچیده به خوبی معرفی کند.

وی یاداور شد: انقلاب اسلامی ایران مکتبی است که با خون پاک هزاران شهید گلگون‌کفن آبیاری شده و  این انقلاب  سرمایه بزرگی است که مقدمه برفراشتن پرچم امام زمان (عج) در دنیا را مهیا می‌کند.
نماز عبادی و سیاسی جمعه در ۳۳ نقطه از استان مرکزی برگزار می‌شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =