۱۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 83842744
۰ نفر

برچسب‌ها

گازرسانی به یکهزار و ۴۰۰ روستای لرستان در هفت سال اخیر

خرم‌آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: یکهزار و ۴۰۰ روستای استان در دولت های یازدهم و دوازدهم از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

گودرز امیری روز جمعه در آیین گازرسانی به پنج روستای بخش بیرانوند شمالی افزود: اعتبار هزینه شده برای این امر با توجه به پراکندگی و موقعیت کوهستانی آن قابل توجه است.

وی با تاکید برحساسیت دولت در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت:  علاوه برحفظ و نگهداری تاسیسات زیربنایی روستاها، حفظ حریم جاده بسیار اهمیت دارد  چراکه توجه به این مهم موجب بروز اتفاقات ناگواری می شود.

وی ادامه داد: لرستان دارای ظرفیت های ویژه در کشاورزی، دامداری و همچنین گردشگری است که  استفاده از این منابع نیازمند همت و اراده مردم از جمله روستاییان می باشد.

امیری همچنین گفت: در مسیر راههای روستایی استان ساخت  و سازهای غیر مجاز  وجود دارد که باوجود پتانسیل گردشگری، این موضوع مانع توسعه مناطق شده بنابراین مردم بایستی جلوی تخلفات را بگیرند چراکه دولت علاقمند به ارائه خدمات است، اما شهروندان هم باید مشارکت کرده و با تخلفات مقابله کنند.

بیش از یکهزار و ۶۰۰ واحد صنعتی لرستان و ۹۹.۸ درصد خانوار شهری و بیش از۸۷ درصد خانوارهای روستایی واجد شرایط لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =