۱۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83842696
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در بوشهر به ۵۰ درجه می‌رسد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در هفته پیش رو دمای هوا در برخی از مناطق غیرساحلی استان به آستانه ۵۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

محمدرضا انصاری روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز و فردا در برخی از ساعت‌ها با افزایش نسبی سرعت وزش بادهای شمال غربی بر روی دریا و در سواحل استان، خلیج فارس به نسبت مواج می‌شود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر تا پیش از ظهر فردا، بیشتر صاف همراه با غبار محلی و در برخی ساعت‌ها همراه با وزش باد و گاهی گرد و خاک خواهد بود.

انصاری ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و بر روی دریا و در نوار ساحلی در برخی از ساعت‌ها شمال غربی تا شمالی با سرعت ۱۶ تا ۴۸ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج نیز ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر و در برخی از ساعت‌ها ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و در فاصله از سواحل استان ۹۰ تا ۱۸۰ سانتی‌متر خواهد بود.

انصاری اظهار کرد: در شبانه روز گذشته شهرهای اهرم و دیلم به ترتیب با ۴۶ و ۲۶ درجه سانتی‌گراد بیشترین و کمترین میزان رطوبت را داشته‌اند.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۷:۰۸، جزر دریا ساعت ۱۴:۵۹ و مد دوم ساعت ۲۰:۵۸ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =