۱۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 2164
کد خبر: 83842654
۰ نفر

برچسب‌ها

ادره اوقاف آستارا به نیازمندان گوشت توزیع کرد

آستارا-ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستارا از پخش مولودی در آستان امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) و توزیع گوشت به ۸۰ خانوار نیازمند در سالروز میلاد امام رضا (ع) خبر داد.

جمشید مهدوی روز جمعه در آستان امام زادگان آستارا اظهار کرد: مولودی خوانی ها به زبان های آذری و فارسی شب گذشته و امروز از مناره های این مکان مقدس پخش شد و خادمان امام زادگان با پخش شکلات و شیرینی این روز را به زائران حرم تبریک گفتند.

وی بیان کرد: با همکاری خیران آستارا ۸۰ بسته گوشت قرمز به ارزش ۳۰ میلیون ریال امروز در بین خانوارهای نیازمند روستاهای اطراف حرم امام زادگان توزیع شد و عصر امروز نیز صلوات خاصه امام رضا (ع) از آستان امام زادگان پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: جامعهآجامعه نیازمند آشنایی با تفکرو فرهنگ امام رضا (ع)، اخلاق، فقه، عبادت، کرامت و شیوه زندگی آن بزرگوار است و به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه‌های دینی، فرهنگی و معنوی را در فضای مجازی اجرا می کنیم و ویدئوهای کوتاه و مفیدی تولید و در شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

وی با اشاره به شخصیت ممتاز اخلاقی و معرفتی امام رضا(ع) اضافه کرد: باید با تبعیت از سیره حضرت امام رضا(ع) و انجام اعمال نیک در حق مومنان، زمینه سعادت و خوشبختی را برای خود فراهم کنیم.

ابراهیم و قاسم از نوادگان امام موسی کاظم هستند و در راه ترویج اسلام به شهادت رسیده اند و حرم مقدس آنها در هفت کیلومتری آستارا در بزرگراه آستارا به تالش قرار دارد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =