سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی قهرمان لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان

انزلی-ایرنا-در نخستین دوره مسابقات لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان تیم سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی توانست با پشت سرگذاشتن رقیبان خود مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رییس هیات دوچرخه سواری گیلان روز جمعه در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان در رده سنی آزاد به صورت تایم تریل تیمی، چهار کیلومتر تعقیبی به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

ایمان حیرتی افزود: در این دوره از مسابقات ۵۵ رکاب زن در قالب ۱۱ تیم پنج نفره از شهر های رشت، انزلی، لاهیجان ، صومعه سرا و لنگرود  مسافت سه هزار و ۸۰۰ متر را به صورت تعقیبی رکاب زدند.

وی خاطر نشان کرد: در پایان این دوره از مسابقات تیم سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی مقام اول را از آن خود کرد و تیم ۲ هیات دوچرخه سواری رشت، و تیم هیات دوچرخه سواری لاهیجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

حیرتی با اشاره به اینکه هیات دوچرخه سواری گیلان سه سال متوالی این لیگ را برگزار می کند افزود: هیات دوچرخه سواری گیلان اولین هیات کشور است که براساس تقویم جامع، لیگ جامع کورسی و کوهستان برگزار می کند.

رییس هیات دوچرخه سواری گیلان ادامه داد: در این دوره از مسابقات حسین حسینی، میلاد بخشی زاد، صابر رحیم پور، سید ایمان حیرتی و سینا نعمتی ماتک ، ملی پوشان دوچرخه سواری نیز حضور داشتند.

وی با اظهار تشکر از میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی در برگزاری این دوره از مسابقات یادآور شد : هیات دوچرخه سواری گیلان ۲۶ تیرماه مسابقات لیگ کوهستان را در لاهیجان و ۲۷ تیر ماه مرحله اول لیگ سرعت کورسی را در لنگرود برگزار می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =