استاندار زنجان: اجرای برخی طرح‌ها بیش از اعتبار به مدیریت نیاز دارد

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: اجرای برخی طرح‌ها نیازمند اعتبار خاصی نیست و با توجه به نقشه راه استان و تصمیم گیری و مدیریت درست می‌توان به نتایج مطلوبی رسید.

فتح الله حقیقی شامگاه پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان خدابنده افزود: این شهرستان با داشتن ظرفیت‌های بالای منطقه ای به جایگاه واقعی خود نرسیده و استفاده از همه پتانسیل ها نیازمند مدیریت صحیح است. 

وی یادآورشد: در بازدیدی که از روستاهای شهرستان خدابنده داشتیم ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه گردشگری و ایجاد اشتغال وجود داشت که با مدیریت لازم و دلسوزی می توان زمینه رونق و توسعه منطقه را فراهم کرد.

حقیقی تصریح کرد: توسعه و اشتغال روستایی تدوین و در آن به ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای بالای ۲۰ خانوار جمعیت توجه خاصی شده است. 

استاندار زنجان وجود ظرفیت‌های خوب کشاورزی و گردشگری در منطقه را فرصت خوبی برای توسعه منطقه دانست و افزود: خدابنده به جایگاه واقعی خود نرسیده اما با کمی همت، جدیت و اهتمام در اجرای طرح های نوآورانه می توان در سطح ملی و جهانی این شهرستان را معرفی کرد.

استفاده از دانش نوین در کشاورزی همچون فراوری محصولات کشاورزی و اصلاح فضای بیرونی غار عظیم و زیبای کتله خور و همچنین رسیدگی به ورودی شهر گرماب از جمله پیشنهادهای استاندار زنجان برای رونق بخشهای کشاورزی و گردشگری این شهرستان بود.

همچنین در این جلسه قرار شد دبیرخانه هایی در حوزه های کشاورزی و گردشگری، راه و مسکن و آب تشکیل شود و تا ۲ هفته آینده طرح های قابل اجرا در حوزه های مختلف را برای اجرا و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =