۱۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۴
کد خبرنگار: 2304
کد خبر: 83842628
۰ نفر

برچسب‌ها

اظهارنظر تا پیش از اعلام علت حادثه سینا اطهر خطاست

تهران- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: هر نوع اظهار نظر در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر تا پیش از اعلام نظر رسمی سازمان آتش نشانی پایتخت خطاست.

منصور درجاتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص نامه منتشر شده در خصوص مرکز جراحی محدود مهر شمیران افزود: در کلینیک سینای اطهر برخی خدمات درمانی دیگر مانند داروخانه هم وجود داشت و در مجموع خدمات درمانی پزشکی ارائه می شد.

وی با اشاره به نامه منتشر شده در مورد اشتباه رسانه ها در مورد اسم این مرکز درمانی در فضای مجازی یادآور شد: ساکن طبقه یک این ساختمان با انتشار این نامه قصد داشت از ایجاد ذهنیت نامطلوب برای مشتریانش خود جلوگیری کند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: اکنون همه ساکنان طبقات خسارت دیده اند و هنوز وثوق نامه منتشر شده مورد سوال است.

درجاتی خاطرنشان کرد: انتشار چنین نامه ای در حال حاضر اشتباه است و ذهنیت سازی می کند که باید یک نفر را مقصر دانست و شخص دیگری را مبری از علت حادثه خواند.

شخصی با عنوان مدیریت مرکز تصویربرداری سینا اطهر از شامگاه چهارشنبه نامه ای را مبنی بر اشتباه اعلام شدن عنوان مرکز دچار سانحه آنش سوزی و انفجار شده در فضای مجازی منتشر ساخت.

بر اساس ادعای مطرح شده در این نامه واقعه انفجار و آتش سوزی در مرکز جراحی محدود سینا مهر شمیران رخ داده و اطلاق نام سینا اطهر به این مرکز اشتباه است.

در ادامه این نامه قید شده است که مرکز تصویربرداری سینا اطهر صرفا در یکی از طبقات این ساختمان مستقر بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =