شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس می‌گیرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی گفت: مالکیت نزدیک به ٤٢ هزار متر مربع از زمین‌های مرکز استان در آینده نزدیک به شهرداری بجنورد بازمی‌گردد.

مهدی کرامتی روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در رسیدگی به اختلاف شهرداری مرکز استان با یکی از دستگاه های اجرایی، حق به شهرداری داده شد و بر این اساس زمین مورد اختلاف به ارزش حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به این نهاد بازپس داده می شود.

وی تصریح کرد: شهرداری بجنورد با یکی از ادارات کل استان در خصوص چگونگی برداشت از قانون و نحوه بهره برداری از قانون خاص در اخذ سند برای حدود ٤٢ هزار متر مربع از زمین های پلاک موسوم به معصوم زاده دچار اختلاف بود.

کرامتی گفت: در این زمینه پس از اخذ مستندات طرفین و بررسی جامع در چندین جلسه، مکاتبه ای با معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام شد که در نهایت رای به نفع شهرداری ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با ابلاغ این نظریه که توسط این اداره کل به طرفین و سایر ذینفعان ابلاغ شد، شهرداری بجنورد باید پیگیری های مربوط به ابطال و انتقال سند به نام شهرداری بجنورد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی اظهار داشت: در چهارچوب آیین نامه چگونگی رفع اختلافات دستگاه‌های اجرایی، جلسات رفع اختلاف با مسوولیت این اداره کل برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =