۱۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۲
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83842620
۲ نفر

برچسب‌ها

 فرماندار: فیلم منتشره در فضای مجازی ربطی به شهردار فردیس ندارد

کرج- ایرنا- فرماندار فردیس در خصوص فیلم نسبت داده شده به شهردار این شهر در فضای مجازی گفت: این فیلم مربوط به بیش از سه سال پیش است و ربطی به شهردار فردیس ندارد.

  فیلم کوتاهی در چند روز گذشته در فضای مجازی و برخی شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن شهردار وقت مشکین دشت در پاسخ به مطالبات کارگران شهرداری این شهر از کلمات و جملات نامتعارفی استفاده کرده است.

ابوالفضل اینانلو روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: اینگونه اقدامات در واقع از جمله آسیب ها و بی اخلاقی ها در شبکه های اجتماعی محسوب می شود که مورد سوء استفاده برخی افراد مغرض و مخالف قرار می گیرد.

وی افزود: نشر و بازنشر این فیلم آنهم بعد از بیش از سه سال که تغییرات متعددی در سمت شهردار مشکین دشت ایجاد شده و بخصوص ربط دادن آن به شهردار فردیس، نشان دهنده اهداف غرض ورزانه و به دور از اخلاق فرد و افرادی است که صرفا به دنبال ایجاد شائبه و تردید در افکار شهروندان نسبت به خدمتگزاران خود هستند.

فرماندار فردیس تاکید کرد: این درحالی است که سالها از برخورد نامناسب شهردار وقت مشکین دشت گذشته و این شهر شهرداران دیگری را به خود دیده است، اما بدخواهان و فرصت طلبان درصدد سوء استفاده از این فیلم کوتاه برآمده و دست به بی اخلاقی و شیطنت زده اند.

اینانلو گفت: همانگونه که در آن زمان با شهردار وقت مشکین دشت در این شهرستان برخورد مناسب صورت گرفت، فرد یا افراد مغرضی که دست به اینگونه اقدامات غیراخلاقی و ناشایست می زنند، مطمئن باشند که با اشراف و کمکهای پلیس فتا بر فضای مجازی، با شایعه پراکنی، حاشیه سازی و بطور کلی با متخلفان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز برخورد قاطع قانونی انجام می شود.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =