عربشاهی: «باقری» نقش مهمی در کادر فنی پرسپولیس دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: «کریم باقری» درباره حضورش در تیم ملی با بزرگان مشورت کند و عاقلانه تصمیم بگیرد، چراکه او نقش مهمی در کادر فنی پرسپولیس دارد.

ضیا عربشاهی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا درباره شرایط پرسپولیس پس از شروع لیگ برتر فوتبال ایران در دوران پسا کرونا، اظهار داشت: عملکرد پرسپولیس بعد از چهار ماه تعطیلی مقابل پیکان خوب بود. بازیکنان از نظر بدنی شرایط مناسبی داشتند و از نظر تاکتیکی هم عملکردشان مناسب بود. معتقدم که تیم رفته به رفته بهتر می‌شود و باز هم به همان شرایط قبل از تعطیلی برمی‌گردد.

وی در خصوص بازی روز شنبه پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: در این دیدار پرسپولیس نسبت به بازی برابر پیکان بهتر خواهد بود. به‌راحتی می‌توانیم شاهین را شکست داده و آماده قهرمانی شویم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور کریم باقری در تیم ملی تاکید کرد: باقری یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس است و خیلی با حوصله کارهایش را انجام می‌دهد. باقری پیش از این بارها علاقه‌اش را به پرسپولیس نشان داده و عاشق پرسپولیس است اما این تصمیم را خودش باید بگیرد.

عربشاهی ادامه داد: برخی تصمیم‌ها می تواند سرنوشت آدم‌ها را رقم بزند. باقری هم باید با افراد درستی مشورت کند و یک تصمیم عاقلانه بگیرد. هواداران دوست دارند باقری در پرسپولیس بماند و عملکرد او هم نشان داده که چقدر پرسپولیس را دوست دارد. او مهره مثمر ثمری در کادر فنی تیم است که به راحتی حواشی را کنترل می‌کند.

وی در پایان گفت: وقتی هواداران از باقری حمایت می‌کنند و بازیکنان او را دوست دارند یعنی او کارش را به خوبی انجام داده و روی تیم مدیریت دارد. باقری کاری کرده که پرسپولیس حاشیه نداشته باشد و به خاطر همین حضورش در تیم بسیار مهم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =