بسیج اصناف یزد عرضه میوه با قیمت ارزان را آغاز کرد

یزد- ایرنا- به میمنت دهه کرامت عرضه میوه با قیمت ارزان تر از بازار آزاد همراه با فضای معنوی با نصب تصاویر تعدادی از شهدا، علما و روایاتی از ائمه اطهار (ع) در غرفه ای به وسعت ۳۰۰ مترمربع و با ایجاد اشتغال برای ۶۰ نفر در شهر یزد دایر شد.

دهه کرامت (اول تا یازدهم ذیقعده ، برابر سوم  تا ۱۳ تیرماه ) از میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) تا میلاد حضرت امام رضا (ع) نامگذاری شده است.   

سرهنگ علی اصغر سلمانی رییس بسیج اصناف یزد روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این غرفه با حمایت این تشکل صنفی در راستای ترویج کسب و کارهای اسلامی و توجه به برکت تلاش در زندگی امروز افتتاح شد.

وی ادامه داد: در این غرفه میوه‌های  مورد نیاز شهروندان با سود کمتری به فروش می رسد و  سود ۱۰ درصد حاصل از آن  صرف امور مختلف خیریه می‌شود

رییس بسیج اصناف یزد اظهار کرد: فروش میوه تازه به روش سنتی، با بسته‌بندی مناسب، همچنین عرضه آن در فضای مجازی برای رفاه حال مصرف کننده است.

سلمانی بر اهمیت انجام اینگونه فعالیت‌های اقتصادی با همکاری اصناف، کمک خیران و مسوولان به عنوان یک کار ضروری به خصوص در شرایط کنونی اشاره کرد و تداوم آن را در ۹ شهرستان دیگر استان یزد خواستار شد.

یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت حدود ۵۰ هزار واحد صنفی دارد که در مجموع ۳۲۰ هزار نفر از اقشار مختلف استان در بسیج سازماندهی شدند.

در هر واحد صنفی به طور متوسط ۲.۵ نفر فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =