کمیته‌ای برای بررسی مشکلات صنایع قزوین تشکیل می‌شود

قزوین – ایرنا- استاندار قزوین گفت: در سال جهش تولید، کمیته‌ای متشکل از دستگاه‌های اجرایی برای بررسی مشکلات صنایع استان تشکیل می‌شود تا واحدهای غیرفعال یا درحال تعطیل سریعا به چرخه تولید بازگردند.

هدایت الله جمالی پور روز جمعه با اعلام این خبر افزود: در شرایط اقتصادی کنونی نباید شرایطی پیش آوریم که واحدهای تولیدی استان مشکل یا مساله پیدا کرده یا به مشکلات آنها افزوده شود.

وی اضافه کرد: امروزه در جنگ اقتصادی، هیچ دستگاه خدمات رسانی حق قطع کردن خدمات از واحدهای تولیدی را ندارد و با مدیران متخطی در این خصوص برخورد خواهد شد.

استاندار قزوین گفت: البته باید حق و حقوق و مطالبات دستگاه‌های خدمات رسان از آب، برق، گاز و سازمان‌های تامین اجتماعی و مالیات از سوی واحدهای تولیدی پرداخت شود اما این موضوع به معنای متوقف کردن تولید نیست.

استاندار قزوین گفت: وظیفه اصلی مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان در سال جهش تولید حمایت از واحدهای تولیدی است و باید اقدامات جدی و عملیاتی در این زمینه داشته باشند.

وی گفت: باید امسال بسترهای توسعه را طوری تنظیم کنیم که واقعا شعار سال در استان تحقق یابد و بتوانیم با همکاری و همراهی بخش دولتی و خصوصی از واحدها صیانت کرده و وضعیت اشتغال را حفظ کنیم.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی و ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =