دادستان صومعه سرا: با گرانفروشان برخورد قاطع می شود

رشت _ ایرنا _ دادستان عمومی و انقلاب صومعه‌سرا نظارت بر روند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از اولویت ها است و با گرانفروشان برخورد قاطع می شود .

ابراهیم انصاری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : با توجه به اعلام هر کیلوگرم  ۱۵هزار و۷۵۰تومان قیمت مصوب مرغ  از سوی ستاد تنظیم بازار،  واحدهای صنفی که به صورت خودسرانه و بدون رعایت قیمت‌های تنظیم بازار، نسبت به افزایش قیمت‌های مصوب اعلامی اقدام کنند پلمب می‌شوند .
وی با اشاره به اینکه کشتارگاه ها ملزم به درج قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار شده اند افزود: گشت های های مشترک تعزیرات و صنعت و معدن و تجارت و اصناف به همراه نماینده دادستان از فردا با شدت بیشتر انجام خواهدشد.
انصاری خاطرنشان کرد: چنانچه واحد صنفی به صورت خودسرانه و بدون رعایت قیمت تنظیم بازار یا قیمت های مصوبه اعلامی در خصوص کلیه کالاها و خدمات نسبت به افزایش قیمت اقدام کرده باشند به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد .
دادستان صومعه سرا تاکید کرد:طبق مصوبه کارگروه نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی، باید در همه مراکز عرضه مرغ تابلوی قیمت گذاری داشته باشد.
شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که در آن ۱۹ اتحادیه با حدود ۷هزار واحد صنفی وغیر صنفی مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =