عضو خانه معدن: صنعت مس کشور در مسیر جهش تولید قرار گرفت

کرمان - ایرنا - عضو هیات مدیره خانه معدن گفت: صنعت مس که ظرفیتی مطلوب برای افزایش تولید دارد اکنون در مسیر مطمئن جهش تولید قرار گرفته است.

به گزارش غلامرضا حمیدی انارکی روز پنجشنبه افزود: شرکت مس امکانات و توانمندی‌های فنی و مالی خوبی دارد و قطعا با وجود  مدیر توانای مجموعه، افزایش تولید مس در سال جاری محقق می‌شود.

وی تاکید کرد: اعتقاد دارم که جهش تولید در صنعت مس عملی است، به شرطی که مدیران سازمان‌های بیرونی و مرتبط با شرکت مس محدودیتی برای این مدیریت ایجاد نکنند تا بتواند از امکانات موجود به‌طور کامل استفاده کند تا خواسته کشور که جهش و افزایش تولید است را محقق کند.

عضو هیات‌مدیره خانه معدن گفت: افزایش تولید در صنعت مس بدون توجه به عوامل و پیمانکارانی که با این شرکت همکاری می کنند و بار فعالیت‌های تولیدی را بر دوش دارند انجام نخواهد شد.

وی اظهار داشت: بنابراین برای تحقق این برنامه‌ها و اهداف در شرایط کنونی نیاز به حرکتی جهادی و تصمیم‌گیری فارغ از بوروکراسی‌های اداری داریم تا مسائل و مشکلات در شرایط فعلی حل بشود.

طرح‌های توسعه تولید شرکت مس بررسی شد

همچنین نشست تولید مجتمع مس سرچشمه و شهربابک با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، آرمان حسنی معاون توسعه سرمایه انسانی و فناوری اطلاعاتی، مهدی سلمانی مدیر حراست شرکت مس، حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه، حسین ابراهیمی‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و جمعی از معاونان، مدیران و مجریان طرح‌های توسعه و با هدف بررسی عملکرد تولیدی این مجتمع در سال جهش تولید برگزار شد.

مجریان طرح‌های توسعه‌ای مجتمع مس سرچشمه و شهربابک گزارشی از پیشرفت این طرح‌ها که با هدف افزایش و جهش تولید و اشتغال‌زایی در استان کرمان طراحی و تعریف شده، ارائه کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =