استقبال از مجموعه‌های نمایش خانگی ادامه دارد

تهران- ایرنا- «آقازاده» تازه‌ترین سریال توزیع‌شده در شبکه نمایش خانگی است که حالا در همین نخستین قسمت توانسته مخاطبان نسبتا خوبی برای خود دست و پا کند.

روابط عمومی فیلیمو در تازه‌ترین خبرها از میزان بازدید آنلاین سریال های نمایش خانگی از ثبت رکوردی برای سریال آقازاده خبر داده است و بررسی‌ها از میزان تماشای آنلاین این سریال روی سامانه پخش فیلیمو نشان می‌دهد. آقازاده در چهار روز ابتدایی با فاصله بسیار قابل توجه رکوردهای پیشین را پشت سر گذاشت.

آمار میزان تماشای آنلاین آخرین ساخته بهرنگ توفیقی تا ساعت ۱۲ شب روز چهارشنبه در پلتفرم فیلیمو، ۲۵ میلیون و ۸۶۱ هزار و ۸۶۵ دقیقه است که با مقایسه آمارهای پیشین رکورد تازه‌ای در تماشای آنلاین سریال‌های شبکه نمایش خانگی به حساب می‌آید. تفاوت چند میلیون دقیقه‌ای تماشای این سریال توسط مخاطبان از نکات جالب توجه است.

نسخه فیزیکی این سریال نیز در ۴ روز اول انتشار، در فاصله ۲۴ ساعت پس از توزیع به اتمام رسیده است.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی بازیگران این سریال با طراحی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا هستند.

این سریال قصه‌ای پرالتهاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد است. آقازاده در ژانر درام عاشقانه اجتماعی است که شباهت های زیادی به کارهای قبلی حامد عنقا مانند قلب یخی دارد. این سریال درام ماجراهای چالش برانگیزی اتفاق خواهد افتاد و در کنار روایتی عاشقانه به موضوعات مختلف اجتماعی و اقتصادی خواهد پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =