امنیت با وجود پلیس معنا پیدا می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه با بیان اینکه امنیت با پلیس معنا پیدا می کند، گفت: خانواده بزرگ ایثارگران استان قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه روزی پلیس برای ایجاد امنیت در جامعه و مقابله با هنجارشکنان هستند.

حجت الاسلام «هادی عسگری» روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز هیچ وجدان آگاه و بیداری نیست که زحمات و جانفشانی های ماموران انتظامی را نبیند و یا آن را کم اهمیت جلوه دهد. 

وی ادامه داد: در جامعه امروزی امنیت با پلیس معنا پیدا می کند و اقشار مختلف مردم دلگرم به واسطه حضور شبانه روزی ماموران هستند. 

حجت الاسلام عسگری تصریح کرد: خوشبختانه در استان کرمانشاه امنیت بسیار خوبی حکمفرماست که نتیجه جانفشانی و همت فرمانده و دیگر کارکنان پلیس این است. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه افزود: اکر خواهان تداوم امنیت و ارتقاء آن هستیم همه دستگاه ها و شهروندان باید با پلیس همکاری لازم را داشته باشیم. 

وی در پایان و به نمایندگی از جامعه ایثارگران استان کرمانشاه از تلاش های کارکنان پلیس قدردانی و برای آنها آرزوی سلامتی و بهروزی کرد.

کرمانشاه جای افراد مجرم و خلافکار نیست

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار با بیان اینکه پلیس آماده تامین امنیت مطلوب در سطح جامعه است، گفت: جایی برای افراد مجرم و خلافکار در کرمانشاه وجود ندارد.  

سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: تامین امنیت مطلوب یکی از وظایف ذاتی پلیس است و همکاران ما برای انجام این وظیفه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. 

وی با بیان اینکه توطئه های دشمنان برای خدشه وارد کردن به امنیت جامعه تاکنون راه به جایی نبرده است، گفت: با تیزهوشی و حضور به موقع پلیس در صحنه از این پس هم کاری از پیش نخواهند برد. 

سردار جاویدان تصریح کرد: زمانی پلیس از اقدامات خود احساس رضایت خواهد کرد که مردم امنیت را به معنای واقعی کلمه احساس کنند که خوشبختانه تا حد زیادی نیز در انجام این ماموریت موفق بوده ایم. 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به حداقلی بودن جرایم خشن در استان، گفت: این حداقل ها را نیز باید کاهش دهیم و برای ان شبانه روز تلاش می کنیم. 

وی در عین حال بر همراهی دستگاه های اجرایی و مردم با اقدامات پلیس تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند امنیت کامل را در جامعه برقرار کند و برای این کار نیازمند مشارکت همه اقشار است.