فرماندار پاکدشت از خانواده شهید مبارزه با مواد مخدر قدردانی کرد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت روز پنجشنبه و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، از خانواده شهید بهزاد تفرشی که در راه مبارزه با قاچاقیچان مواد مخدر به درجه رفیع شهات نائل آمده، قدردانی کرد.

هادی تمهیدی در این دیدار با تجلیل از مقام والای شهدا و تقدیر از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: ایثار و از خودگذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده معظم آنان عزت و اقتداری وصف ناشدنی به ایران اسلامی بخشیده که دوست و دشمن به آن اعتراف دارند.
وی افزود: شهدای سرافراز و خانواده آنان دین خود را در حفظ ارزش‌های اسلامی با اهداء جان و سرمایه زندگی خویش ادا کردند و امروز مسوولان موظفند تا ضمن حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، خط سرخ شهادت که مسیر حرکت تمامی افراد جامعه را روشن کرده، ادامه دهند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
وی با تقدیر از ایثار شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر گفت: امروز همه افراد از مردم تا مسوولان موظفند تا برای رفع نگرانی جامعه، دست به دست هم داده و با همتی مضاعف در امر اطلاع رسانی دقیق، آگاه سازی و اجرای برنامه‌های فرهنگی با محوریت آثار سوء مواد مخدر، جامعه را از این بلای خانمان سوز پاک کنند.


تمهیدی گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با اشراف و رصد کامل بر عملکرد افراد متخلف و توزیع کنندگان مواد مخدر، اقدامات مؤثری در مقابله با سوداگران مرگ انجام داده‌اند که این فعالیت‌ها نقش به سزایی در ایجاد آرامش درجامعه و ایمن‌سازی فضای زندگی مردم داشته است.
شهید بهزاد تفرشی نهم اردیبهشت ۱۳۴۴، در روستای فیلستان از توابع شهرستان پاکدشت چشم به جهان گشود و در دهم خرداد سال۱۳۷۰، با مسوولیت فرمانده گردان در زاهدان توسط اشرار و قاچاقچیان به شهادت رسید.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
ششم تا دوازدهم تیرماه، هفته مبارزه با مواد مخدر نام‌گذاری شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =