فرمانده انتظامی اصفهان: پلیس در روزهای کرونایی کنار مردم است

اصفهان- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: پلیس در روزها و شرایط کرونایی در کنار مردم بوده و در این مسیر، تامین امنیت و آرامش مهمترین وظیفه این نهاد است.

سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا میرحیدری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی شهرستان سمیرم، اظهارداشت: طبق گزارش فرمانده انتظامی سمیرم کشفیات ناجا در ایام کرونایی فرونی داشته که جای تقدیر دارد.

به گفته این مقام انتظامی، علاوه بر افزایش کشفیات، در همین سه ماهه گذشته توقیف خودروهای مُتخلفان و قاچاقچیانی که بویژه از محورهای جنوبی و بندرهای کشور وارد سمیرم شدند بیشتر شده است.

رییس پلیس استان اصفهان خاطرنشان کرد: این شهرستان با تلاش مجموعه نیروی انتظامی بویژه واحدهای مبارزه با سوداگران مرگ، قاچاق کالا و همچنین کنترل جرائم، موفقیت‌های خوبی را در ۲ سال و نیم اخیر کسب کرده است.

میرحیدری با بیان اینکه پیش از این و در همین مدت زمان فعالیت‌های عمرانی و تجهیز و توسعه خوبی در سمیرم انجام شده است، اظهارداشت: توسعه کیفی و کمی فضای فیزیکی پاسگاه‌ها وکلانتری‌ها در هر چهار بخش سمیرم خوب و مثبت بوده است.

رییس پلیس سمیرم در همین پیوند با اشاره به اینکه شاخص‌های انتظامی و امنیتی در شهرستان مثبت ارزیابی شدند، افزود: نیروی انتظامی به مانند سایر سازمان‌ها تابع دستورالعمل‌های ستاد ملی و شهرستانی کروناست تا سلامت و امنیت مردم به خطر نیفتد.

به گفته سرهنگ سهراب قرقانی آنچه امروز در این نمایشگاه عرضه شد تنها بخشی از فعالیت‌های شبانه روزی کارکنان و ماموران انتظامی سمیرم است که نشان از تلاش خستگی ناپذیر این مجموعه دارد.

وی همچنین از گردشگران و مسافران خواست با توجه به افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ در این فصل به بیش از ۱۷۳ نفر، از سفر به مناطق گردشگری و شلوغ سمیرم در این شرایط خودداری کنند.

شهرستان سمیرم با افزون بر یکصد هزار نفر جمعیت شهری، عشایری و روستایی در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان و ۱۶۴ کیلومتری شمال یاسوج واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =