استاندار مرکزی: دولت تدبیر و امید گام‌های بلندی برای پیشرفت کشور برداشته است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با تشریح گوشه‌ای از عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: دولت گام‌های بلندی را در سخت‌ترین شرایط برای پیشرفت کشور برداشته که باید آگاهی‌های لازم در این خصوص به مردم و جامعه ارایه شود.

به گزراش روز پنجشنبه استانداری مرکزی، سید «علی آقازاده» در نخستین نشست بخشداران استان در شازند افزود: دولت سخت‌ترین سال‌های بعد از انقلاب از نظر اعتبارات را دارد و یکی از مظلوم‌ترین دولت‌ها است با این حال خدمات قابل توجهی داشته است.

وی ادامه داد:  اکنون که سال پایانی دولت در پیش رو است ، همه تلاش‌ها برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور و استان به کار گرفته و چون  بسیاری از  این طرح‌هادر حوزه بخشداری‌ها است، انتظار می‌رود بخشداران همه تلاش خود را در راستای کمک به دستگاه‌های مجری و اجرایی به کار گیرند تا این طرح‌ها هرچه سریعتر به سرانجام رسد.

آقازاده با بیان اینکه بخشداران از امکانات مردمی و محلی بالایی برخوردارند و باید با بسیج این امکانات تلاش مضاعفی را برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام به کار گیرند، اظهار داشت: وظایف بخشداران تجمیعی از امور مختلف است و این قشر تاکنون فراتر از وظایف خود گام برداشته و انتظار است اختیارات آنان افزایش یابد.

استاندار مرکزی افزود: شرایط در کشور سخت است اما مدیران و مسئولان باید همه تلاش خود را در این شرایط برای ارایه خدمات بهتر به مردم به کار گیرند و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

شهرستان شازند از توابع استان مرکزی است که در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده و در این منطقه بیش از ۳۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =