۱۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۸
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83841782
۰ نفر

برچسب‌ها

نماز جمعه در هفت شهر ایلام اقامه نمی‌شود

ایلام - ایرنا - رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: نماز عبادی، سیاسی جمعه این هفته در شش شهرستان و یک بخش این استان اقامه نمی‌شود.

حجت الاسلام محمدصادق پیمایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز برای شهرستان های ایلام، ایوان، آبدانان، دره شهر، چرداول و دهلران و بخش چوار به دلیل شیوع کرونا و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی و ضرورت حفظ سلامت جامعه، نماز جمعه فردا برگزار نخواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس مجوز ستاد کرونا اجازه برگزاری نماز جمعه در سایر شهرستان های استان داده شده است و این آیین فردا اقامه خواهد شد.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ایلام یادآور شد: نمازگزاران باید تمام موازین بهداشتی پیشگیرانه فردی و اجتماعی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی در محل برگزاری نماز را رعایت و مهر و سجاده شخصی و ماسک همراه داشته باشند.

وی تاکید کرد: همچنین پیش و پس از اقامه نماز محل برگزاری نماز جمعه ضدعفونی و گندزدایی می شود و کارشناسان بهداشتی با استفاده از دستگاه تب سنجی و غربالگری پیش از ورود نمازگزاران آنها را مورد سنجش سلامت قرار می دهند و از ورود نمازگزاران مشکوک به کرونا به محل برگزاری نماز جمعه جلوگیری می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =