مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان در البرز آغاز شد

کرج - ایرنا - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در البرز و غرب استان تهران گفت: مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان، با توزیع ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته مواد پروتئینی، بین نیازمندان به خصوص نیازمندان مناطق حاشیه شهر و آسیب دیده از ویروس کرونا در البرز آغاز شد.

محمد مهدی پور سلیمانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این اقدام ها در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به معیشت محرومان در حال انجام است.

وی اضافه کرد: در مرحله اول این رزمایش، یک میلیون بسته مواد غذایی و ارزاق در مناطق محروم کشور در قالب پویش همدلی و احسان توزیع  که از این تعداد سهم استان البرز ۱۵ هزار بسته بود.

پور سلیمانی گفت: افراد روستایی، کسانی که بر اثر کرونا مشاغل خود را از دست داده و آسیب دیده اند و افراد محروم جامعه هدف ما هستند، که این قشر از جامعه توسط ۱۰۰ گروه جهادی در استان شناسایی می شوند.

وی  با بیان اینکه بیشترین میزان محرومیت در حوزه مرکزی شهر کرج است گفت: مناطقی از جمله کمالشهر، پیشاهنگی، خرمدشت، محمد آباد و ملک آباد در کرج طبق برآوردهای صورت گرفته اولیه از سوی گروه های جهادی در برنامه های ما قرار دارند.

پورسلیمانی  ادامه داد: تا زمانی که بیماری کرونا وجود دارد در کنار مردم و وزارت بهداشت خواهیم بود به همین منظور از همان روزهای ابتدایی با گروه های جهادی نسبت به تامین مواد اولیه و تولید ماسک در خانه، مساجد و کارگاه ها اقدام و در اختیار مراکز بهداشتی، درمانی و مناطق محروم توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =