معاون سازمان خصوصی‌سازی: سند مالکیت مرغوبکار و درفشی‌فر تا ۲ هفته آینده اخذ می‌شود

تهران- ایرنا- معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سند مالکیت مجموعه‌های مرغوبکار و درفشی‌فر برای واگذاری به استقلال و پرسپولیس تا ۲ هفته آینده اخد می‌شود، گفت: بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است.

«ابوالقاسم شمسی جامخانه» چهارشنبه شب اظهار داشت: امروز جلسات هفتگی در خصوص بررسی پذیرش دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به ریاست «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که عمده بحث ما ادامه فرآیند اصلاح ساختار مالی دو باشگاه و به خصوص بحث افرایش سرمایه آنان بود.

وی افزود: نکته مهم که مطرح و پیگیری شد، این بود که به هرکدام از این باشگاه‌های فرهنگی ورزشی دو مجموعه داده می‌شد. بر این اساس به استقلال مجموعه‌های ورزشی شهید مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی واگذار شد. به پرسپولیس نیز مجموعه درفشی‌فر و شهدای گمنام داده شد.

این مقام مسوول ادامه داد: بحث مستندسازی پیگیری شد که امروز خبرهای خوبی داشتیم و به امید خدا ظرف دو هفته آینده سند مالکیت درفشی‌فر و مرغوبکار اخذ می‌شود و بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است و در راستای قانون محاسبات عمومی، این انتقال صورت و متعاقبا سند مالکیت اخذ می‌شود.

معاون سازمان خصوصی تصریح کرد: نکات دیگری از جمله تعیین تکلیف اختلاف حساب‌هایی که با حامیان مالی دو باشگاه وجود دارد. ثبت علائم تجاری باشگاه از طرف اداره کل ثبت علائم تجاری و بحث مشکلاتی که در بندهای حسابرس گزارش سال قبل آنها وجود داشت پیگیری شد تا شفافیت لازم را برای ورود این شرکت‌ها به بازار سرمایه داشته باشیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha