رییس هیات دوچرخه سواری هرمزگان در سمت خود ابقا شد

بندرعباس- ایرنا- اسماعیل صفا رییس هیات دوچرخه سواری استان هرمزگان شامگاه چهارشنبه با کسب بیشترین آرا برای چهار سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری هرمزگان که با حضور محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان و مظفر خادمی معاون امور ورزشی استان و سایر اعضای مجمع درسالن اداره کل ورزش وجوانان برگزار شد، اسماعیل صفا و رضا پرویز کاندیدا این هیات بودند. 
 رضا پرویز قبل از رای گیری انصراف خود را اعلام کرد و اسماعیل صفا تنها نامزد برای تصدی این سمت توانست با ارایه برنامه‌ها و ایده های جدید نظر مجدد اعضای مجمع را به خود جلب کرده و رای هر ۱۷ عضو حاضر در این نشست را به دست آورد.
 مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان در این مجمع به سابقه خوب رشته دوچرخه سواری در استان اشاره کرد وگفت:  با استفاده از ظرفیت‌های لازم می‌توان در چهارسال پیش رو هیات دوچرخه سواری استان را با انسجام بیشتری فعال کرد تا این رشته بیش از گذشته جایگاه درخشانی در کشور بدست آورد.
محمود رضا امیاری افزود: هرمزگان دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خوب ورزشی است و وزیر ورزش وجوانان و استاندار  توجه ویژه‌ای به توسعه ورزش استان دارند.
وی با اشاره به توسعه این رشته ورزشی و برگزاری مسابقه و تورهای دوچرخه سواری در سواحل مکران، جزایر و سراسر هرمزگان بیان داشت: در راستای رشد و توسعه ی رشته دوچرخه سواری درهرمزگان تعامل وهمکاری تمامی اعضای هیات ضروری است.
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان با تاکید بر لزوم استعدادیابی در دوچرخه سواری اظهارکرد: با اجرای این طرح می‌توان ضمن پرورش و شکوفایی نخبه‌های ورزشی شرایط قهرمانی و مدال آوری را در این رشته مهیا ساخت.
امیاری، ترویج ورزش همگانی دوچرخه سواری را در استان هرمزگان خواستار شد و گفت در کنار ورزش قهرمانی باید در همگانی شدن این رشته ورزشی اقدام همه جانبه صورت گیرد و اداره کل ورزش وجوانان درحد توان از برنامه ریزی‌های و اهداف هیات دوچرخه سواری حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد.
کسب ۲۳۲ نشان قهرمانی دوچرخه سواری هرمزگان در چهارسال گذشته
 رییس هیات دوچرخه سواری هرمزگان نیز   اظهارداشت: در مدت چهار سال گذشته با تلاش اعضای هیات، قهرمانان دوچرخه سواری استان موفق شدند در مسابقه قهرمانی ولیگ کشوری ومسابقه برون مرزی آسیایی، جهانی و المپیاد درمجموع ۲۳۲ مدال رنگارنگ برای استان به ارمغان آورند.
اسماعیل صفا یکی از برنامه مهم هیات  دوچرخه سواری را استعدادیابی دانست وافزود: این برنامه استارت آن در رده های نونهالان ونوجوانان زده شد که درسال های آینده ثمره آن به دست خواهد آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =