پیام تسلیت انگلیس به مناسبت آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر

لندن – ایرنا – معاون وزیر امور خارجه انگلیس در پیامی حادثه انفجار و آتش‌سوزی در مرکز درمانی "سینا اطهر" تهران را که منجر به جان باختن ۱۹ تن از هموطنان شد به مردم ایران تسلیت گفت.

«جیمز کلورلی» روز چهارشنبه در توئیتی افزود: ذهن مردم انگلیس همراه خانواده‌ها و عزیزانی است که در این حادثه آسیب دیده‌اند.

سفیر انگلیس هم در پیامی این حادثه را به مردم ایران تسلیت گفت.

راب مک‌ایر در حساب توئیتری خود نوشت: ما در سفارت بریتانیا در تهران نسبت به آتش سوزی مرکز پزشکی سینا اطهر اظهار تاسف می‌کنیم و از دست رفتن غم انگیز جان عده ای را نیز تسلیت می گوییم. همچنین با خانواده ها و عزیزان همه کسانی که در اثر آتش سوزی آسیب دیده اند ابراز همدردی می نماییم.

به گزارش ایرنا حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.

این حادثه شامگاه سه‌شنبه رخ داد و کانال سازمان نظام پزشکی نیز اعلام کرد که بیش از نیمی از جان‌باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.

مهار این آتش‌سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش‌نشانی از جمله نردبان‌های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش‌نشانان، حدود ۲ ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه، از سرایت آتش به سایر ساختمان‌های منطقه جلوگیری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =