قالیباف: صهیونیست‌ها فقط زبان مقاومت را می‌فهمند

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: گذشت زمان ثابت کرده که صهیونیست‌ها فقط زبان مقاومت را می‌فهمند و سازش و وادادگی در مقابل آنها راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف روز چهارشنبه در تماس تلفنی با  «اسماعیل هنیه»  رییس دفتر سیاسی حماس ضمن قدردانی از تبریک صمیمانه اسماعیل هنیه، مقاومت مردم فلسطین و رشادت‌های مجاهدان جنبش حماس را ستود و نقش رهبران گروه‌های فلسطینی در تداوم مقاومت و پیروزی بر دشمن صهیونیستی را مهم ارزیابی کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گذشت زمان ثابت کرده که صهیونیست‌ها فقط زبان مقاومت را می‌فهمند و سازش و وادادگی در مقابل آنها راه به جایی نخواهد برد.  

قالیباف افزود: ما در جمهوری اسلامی ایران همواره حامی مردم فلسطین هستیم و بر این باوریم که مجاهدت‌های مبارزان فلسطینی مانع تحقق نقشه‌هایی مانند معامله قرن و ماجراجویی اخیر صهیونیست‌ها برای الحاق بخشی از کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی است.

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تلاش برخی طرف‌ها برای عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس خطای راهبردی است.

جمهوری اسلامی همواره حامی پایمردی و پایداری مقاومت مردم فلسطین است

رییس دفتر سیاسی حماس نیز در این تماس تلفنی با تبریک به قالیباف برای انتخابش به ریاست مجلس شورای اسلامی بر مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی که نقش محوری در مقاومت علیه رژیم اشغالگر داشت تاکید کرد و اظهار داشت: مردم فلسطین و جنبش حماس مقاومت خود را تا خروج صهیونیست‌ها از سرزمین‌های اشغالی ادامه خواهند داد.

هنیه با انتقاد از سکوت برخی کشورها در قبال خوی اشغالگری رژیم صهیونیستی و گام‌های توسعه‌طلبانه این رژیم، افزود: ما موضع سکوت برخی کشورهای منطقه را که به دنبال عادی‌سازی روابط خود با دشمن صهیونیستی هستند محکوم می‌کنیم.  

وی ادامه داد: ما قدردان جمهوری اسلامی ایران هستیم که همواره حامی پایمردی و پایداری مقاومت مردم فلسطین است و امیدواریم با تداوم و تقویت همکاری‌های فیمابین مانع اجرای توطئه‌های اشغالگران از جمله طرح موسوم به معامله قرن و الحاق بخشی از کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی باشیم.

رییس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: ما در اوج قدرت هستیم و یقین داریم پیروزی از آن مردم فلسطین بوده و دوران اشغالگری صهیونیست‌ها رو به زوال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =