۱۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۶
کد خبرنگار: 862
کد خبر: 83841334
۰ نفر

برچسب‌ها

ارائه پیشنهادات باید به ارتقاء خدمات در حج آینده منجر شود

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: ارائه پیشنهادات و راهکارها باید به ارتقاء اقدامات و خدماتی منجر شود که در حج آینده ارائه خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب در نشست معاونان و مدیران واحدهای مختلف بعثه مقام معظم رهبری که برای ارائه پیشنهادات برای عبور از وضعیت ناشی از لغو حج برگزار شده بود، افزود: همه ما در نهادی فعالیت می‌کنیم که منسوب به رهبری است و از سوی دیگر ارتباط با زائران خانه خدا، حرم پیامبر و عتبات عالیات نیز کار مقدسی است که برخورد با اخلاص و صادقانه با ارباب رجوع و کارگزاران و کارکنان را می طلبد.  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت همچنین بر لزوم ارتباط بیشتر مدیران با کارکنان، توجه به آموزش و ارتقای سطح دانش نیروی انسانی، نوآوری در طرح ها و برنامه های آینده و استفاده از پیشنهادات و راهکارهای ارائه شده تاکید کرد و آن را در بهبود عملکرد کارکنان موثر دانست.  
وی خطاب به حاضران گفت: با نیروها باید اخلاق مدارانه برخورد کرد و آنها نیز صادقانه خدمت کنند و سطح کار خود را ارتقاء دهند.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در ادامه این نشست با غیرسازنده خواندن تصمیم عربستان اظهار داشت: نخبگان و فرهیختگان جهان اسلام باید مطالبات خود را نسبت به چرایی برگزاری حج برای ساکنین عربستان مطرح کنند.  
حجت الاسلام والمسلمین نواب همچنین اهمیت خودسازی فردی را یادآور شد و لزوم بکار بردن منش و روش اسلامی و انسانی در رفتار و تعامل با کارکنان را با الگوگیری از امام هشتم علیه السلام خاطر نشان ساخت.  
در این نشست معاونین فرهنگی، امور بین الملل، توسعه مدیریت و منابع بعثه مقام معظم رهبری و چند تن از مدیران این سه معاونت درباره طرح ها و برنامه های آینده خود در شرایط تعطیلی حج گزارش داده و تاکید کردند: علاوه بر کنترل و بازنگری در فعالیت های گذشته، فرایندهای آینده در چهار محور درون سازمانی، داخل کشور، بین الملل و جهانی و موضع عربستان مبنی بر لغو حج برای زائران خارجی مورد توجه قرار گرفته است.
برپایه این گزارش، در ابتدای این نشست که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین نواب تشکیل شد، سرپرست حجاج ایرانی فرارسیدن میلاد سراسر نور حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) را تبریک و تهنیت گفت و ضمن عرض تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه آتش سوزی در کلینیک سینا، از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جمیل و اجرجزیل مسئلت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =