۱۰۰ کیلومتر راه روستایی الیگودرز امسال آسفالت می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: با توجه به شرایط خاص روستاهای الیگودرز و ضرورت ایجاد راههای دسترسی مناسب در این مناطق امسال ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی این شهرستان آسفالت می‌شود.

سیدموسی خادمی روز چهارشنبه در جلسه بررسی طرح های راه و شهرسازی الیگودرز با حضور وزیر نسبت به رفع برخی مشکلات لرستان در این سفر ابراز امیدواری کرد و افزود: مشکلات راه و شهرسازی استان بسیار است اما در حوزه  الیگودرز نسبت به شهرستانهای دیگر وضعیت بدتر است و به همین دلیل اعتبارات راه روستایی که عدد کمی هم بود به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه تلاش برای افزایش اعتبارات راهسازی در حال انجام است ادامه داد: همه خواسته های ما قابل انجام و نواقص قابل جبران نیست اما تلاش بر این است رفع مشکلات اولویت دار تا پایان دولت نهایی شود.

وی اضافه کرد: بخشی از مناطق، ماهیت شهری دارند اما در طرح شهری نیستند که این مشکل را باید با استفاده از نرم افزارهای مربوطه حل کرد.

استاندار لرستان خواستار تکمیل طرح تقاطع غیرهمسطح شول آباد شد و اظهار داشت: با وجود اینکه اکنون فصل بودجه ریزی نیست اما انتظار می رود با توجه به شرایط لرستان، نگاه ویژه ای به این استان شود.

طول راههای لرستان حدود هشت هزار کیلومتر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =