مجوز کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، الکترونیکی صادر می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از آغاز فرآیند صدور الکترونیکی مجوز برای فعالیت‌ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در دهه کرامت خبر داد.

حجت ‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای فهما (واحد اطلاع‌رسانی فرهنگ و هنر مساجد) گفت: بر اساس اساسنامه جدید ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور  ۲۵ هزار و ۵۴۲ کانون فرهنگی و هنری در سطح کشور مجوز جدید دریافت می کنند.
وی افزود: در مرحله نخست و به برکت ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) برای هشت باب کانون مزین به نام مبارک امام رضا (ع) و ۲ کانون که هر کدام به نام مبارک حضرت فاطمه معصومه (س)  و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) هستند مجوز فعالیت آنها صادر می شود.


مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  ادامه داد: بر این اساس مدیران کانون های فرهنگی و هنری می توانند با مراجعه به بخش کاربری کانون به تارنمای بچه‌های مسجد نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.
ارزانی افزود: در مرحله نخست از ۱۳  تا ۲۱ تیرماه مجوز  فعالیت بالغ بر ۲۲۰۰ کانون به صورت الکترونیکی صادر و در ادامه تمامی کانون‌های موجود کشور پس از تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز در یک بازه زمانی حداکثر سه ماهه مجوز  جدید فعالیت خود را دریافت می کنند.
 اساس‌نامه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در جلسه ۸۰۷ مورخ ۱۸ اردیبهشت سال ۹۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha