مجوز کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، الکترونیکی صادر می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از آغاز فرآیند صدور الکترونیکی مجوز برای فعالیت‌ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در دهه کرامت خبر داد.

حجت ‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای فهما (واحد اطلاع‌رسانی فرهنگ و هنر مساجد) گفت: بر اساس اساسنامه جدید ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور  ۲۵ هزار و ۵۴۲ کانون فرهنگی و هنری در سطح کشور مجوز جدید دریافت می کنند.
وی افزود: در مرحله نخست و به برکت ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) برای هشت باب کانون مزین به نام مبارک امام رضا (ع) و ۲ کانون که هر کدام به نام مبارک حضرت فاطمه معصومه (س)  و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) هستند مجوز فعالیت آنها صادر می شود.


مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  ادامه داد: بر این اساس مدیران کانون های فرهنگی و هنری می توانند با مراجعه به بخش کاربری کانون به تارنمای بچه‌های مسجد نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.
ارزانی افزود: در مرحله نخست از ۱۳  تا ۲۱ تیرماه مجوز  فعالیت بالغ بر ۲۲۰۰ کانون به صورت الکترونیکی صادر و در ادامه تمامی کانون‌های موجود کشور پس از تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز در یک بازه زمانی حداکثر سه ماهه مجوز  جدید فعالیت خود را دریافت می کنند.
 اساس‌نامه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در جلسه ۸۰۷ مورخ ۱۸ اردیبهشت سال ۹۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =