دستور وزیر راه برای تکمیل دو طرح در مناطق حادثه خیز الیگودرز

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید دو طرح نیمه کاره در مناطق حادثه خیز جاده‌های این شهرستان نسبت به تکمیل این طرحها در سالجاری دستور صادر کرد.

محمد خدابخشی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از طرح های الیگودرز افزود: باند دوم الیگودرز - داران با طول ۹ کیلومتر بیش از ۸۰ درصد پیشرفت دارد و مطالبات پیمانکاران آن بالا است که باید قبل از پایان فصل کاری تکمیل شود.

وی همچنین ادامه داد: تقاطع غیرهمسطح شول آباد نیز یک نقطه حادثه خیز است  که باید هرچه زودتر بهره برداری شود.

خدابخشی گفت: محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید میدانی امروز از این دو نقطه دستور تکمیل طرح ها را صادر کرده تا برای اتمام در سالجاری در اولویت قرار گیرند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز چهارشنبه برای بازدید از طرح های راه‌سازی لرستان و شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی روز چهارشنبه وارد الیگودرز شد.

به گزارش ایرنا وزیر  راه و شهرسازی در شهرستان الیگودرز ابتدا از راه های این منطقه بازدید می کند ودر جلسه ای به بررسی مشکلات راه های شهرستان می پردازد.

همچنین با توجه به اینکه اسلامی وزیر معین دولت در بررسی طرح های اقتصاد مقاومتی لرستان است فردا پنجشنبه صبح جلسه اقتصاد مقاومتی از طریق ویدیو کنفرانس برگزار می شود.

بازدید از آزادراه در دست ساخت خرم آباد - اراک، راههای روستایی پلدختر، روند بازسازی برخی مناطق سیلزده این شهرستان نیز از دیگر برنامه های کاری وزیر راه و شهرسازی در لرستان است.

همچنین قرار است قطعه چهار جاده جدید پلدختر با حضور وزیر راه و شهرسازی  کلنگ زنی شود.

طول راههای لرستان حدود هشت هزار کیلومتر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =