نماینده مجلس: توسعه کامیاران نیاز به تلاش مضاعف مدیران دارد

سنندج‌ - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تلاش مضاعف مدیران در راستای توسعه کامیاران گفت: همراهی دولت، مردم و نخبگان شهرستان می تواند در راستای توسعه و اجرای پروژه‌های راهبردی اثرگذار باشد.

محسن فتحی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران اظهار داشت: نظارت مستمر بر عملکرد مدیران در راستای خدمت به مردم صورت می‌گیرد و در این بین از تمام ظرفیت‌های موجود برای رفع چالش ها استفاده می‌کنیم.

وی افزود: تسریع در اجرای پروژه‌های اقتصادی، حمایت از سرمایه گذاران و توجه به اقشار آسیب پذیر باید راهبرد اجرایی مسوولان باشد.

وضعیت کرونا در کامیاران، ساخت بیمارستان جدید، تصفیه خانه، مشکلات مسکن، مشکلات کشاورزان، جاده‌های روستایی، پایاب سدهای حوزه و کریدور شمال ـ جنوب از موارد مهمی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

مشکلات حوزه درمان موچش رفع می شود

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش موچش هم با تاکید بر لزوم تلاش مدیران برای جلب رضایت عمومی، گفت: باید فضایی به دور از سیاسی کاری و منافع مدیریتی در راستای رفع مشکلات مردم در بخش موچش ایجاد شود.

 فتحی با اشاره به پیگیری تکمیل و بهره برداری سدهای امیر آباد و رمشت و اجرای پروژه ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی خامسان افزود: مشکلات حوزه بهداشت و درمان کامیاران و بخش موچش به صورت ویژه از طریق کمیسیون بهداشت پیگیری خواهد شد.

مجلس به ایجاد درآمد پایدار شهرداری ها کمک می کند

وی در نشست شورای شهر کامیارن هم اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها در توسعه مدیریت شهری اثرگذار است و مجلس از این مهم حمایت خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت با تاکید بر نقش شهرداری ها در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، با تقدیر از خدمات کارگران و کارکنان شهرداری کامیاران در موضوع کرونا، اضافه کرد: شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد چالش‌های بزرگی شد که در این بین دلسوزی و تلاش شبانه‌روزی مدیران و کارگران شهرداری و نیز همراهی اعضای شورا را باید ارج نهاد.

وی ضمن بررسی نظرات اعضای شورا و گزارش ارایه شده در خصوص مسائل شهر کامیاران بر حمایت همه جانبه از برنامه‌ها و پروژه های سرمایه گذاری در این شهر تاکید کرد.

استفاده بهینه از پتانسیل کشاورزی کامیاران، موضوع تعطیلی معادن شهرستان، مشکلات حوزه درمان و پیگیری  تخصیص بودجه شهرداری‌ها و تامین ماشین آلات از مواردی بود که در نشست شورای شهر با دکتر فتحی مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =