سرمربی پاراوزنه‌برداری: امیدوارم تمرینات تیم به صورت حضوری برگزار شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی پاراوزنه‌برداری ایران گفت: تمام تلاش این است که در فصل تابستان اردوهای تیم را به صورت حضوری برگزار کنیم اما تمام برنامه به روند کاهشی شیوع ویروس کرونا در کشور بستگی دارد.

«علی اصغر رواسی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا در ایران تمام برنامه‌های تیم پاراوزنه‌برداری را مختل کرده است. البته تنها وزنه‌برداری نیست بلکه کُل ورزش ایران با این ویروس درگیر است. امیدوارم با تمهیداتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا در نظر گرفته است بتوانیم یک برنامه بلندمدت برای ملی‌پوشان در دستور کار قرار دهیم. البته وزنه‌برداران معلول اکنون تمریناتی دارند اما تمرین گروهی و تحت نظر مربی می‌تواند در میزان آمادگی آنان تاثیر بیشتری داشته باشد.

او ادامه داد: قرار است که در مهرماه سال جاری اردوهای آماده‌سازی شروع شود. اما این زمان برای آماده کردن تیم کافی نیست باید تلاش کنیم تا یک دوره اردو نیز در تابستان امسال با رعایت تمام مسائل بهداشتی برگزار کنیم. متاسفانه تا زمانی که فراگیری کرونا روند نزولی نداشته باشد امکان برگزاری اردوی حضوری سخت است.

سرمربی تیم ملی پاراوزنه‌برداری با اشاره به ابتلای یکی از قهرمانان این رشته به ویروس کرونا گفت: «روح‌الله رستمی» از ورزشکاران خوب و قهرمان جهان است. متاسفانه در چند ماه گذشته به این ویروس مبتلا شد اما اکنون شرایط بهتری دارد. ممکن است دارو و همچنین ماندن در قرنطینه بر روی آمادگی جسمانی او تاثیر گذاشته باشد اما ظرفیتی که در او وجود دارد امکان بازگشت به روزهای طلایی را دارد.

رواسی در پایان افزود: تمرینات آنلاین زیر نظر مربیان برگزار خواهد شد و از شرایط کنونی هم راضی هستم اما تلاش داریم تا این تمرینات به صورت حضوری برگزار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha