لغو اردوهای دانش‌آموزی ادامه دارد

تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش از استمرار لغو تمام اردوهای دانش‌آموزی که از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۸ آغاز شده بود، خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علیرضا کاظمی با اشاره به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: تمامی اردوهای دانش‌آموزی که از ابتدای اسفندماه و هم زمان با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس لغو شده بود، به دلیل استمرار شرایط کرونایی همچنان لغو خواهد بود.

وی از انجام مکاتباتی در خصوص این موضوع با معاونت تربیت‌بدنی و سلامت به ‌عنوان دبیر ستاد مدیریت بیماری کرونا در آموزش و پرورش خبر داد و افزود: با اعضای قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج و سپاه در خصوص آماده کردن یادمان‌های راهیان نور اقداماتی صورت پذیرفته است که قرار است به‌محض آماده شدن مکان‌های فوق از طرف ستاد اعلام شود.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به وضعیت هشدار یا قرمز اکثر مناطق غرب و جنوب کشور از جمله استان‌های؛ آذربایجان غربی، کردستان، خوزستان و... از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعطیلی اردوها ادامه دارد.

وی با تأکید بر حفظ سلامتی دانش آموزان به‌عنوان اولویت اول آموزش‌وپرورش، خاطرنشان کرد: تا اعلام نظر نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، ستاد مرکزی راهیان نور و استان‌های میزبان همانند ماه‌های اخیر، اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی به تعویق افتاده است و ضروری است منتظر اعلام پروتکل‌های وزارت بهداشت باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =