«شنای پروانه» به سینما ماشین رسید

تهران- ایرنا- دور جدید برنامه‌های «سینماماشین» در برج میلاد و مشهد مقدس با نمایش فیلم «شنای پروانه» ادامه خواهد داشت.

پس از تجربه موفق نخستین «سینماماشین» پس از انقلاب با نمایش خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در برج میلاد تهران و مشهد مقدس، این برنامه با اکران فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت و با بازی جواد عزتی، امیر آقایی، مه‌لقا باقری، علی شادمان، آبان عسگری، پانته‌آ بهرام و طناز طباطبایی تداوم خواهد یافت و مخاطبان از روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه می‌توانند برای خرید بلیت اکران‌های «سینماماشین» در برج میلاد تهران و میدان سپاد مشهد به سایت ایران تیک مراجعه کنند.

از هفته آینده نیز با اضافه شدن مجموعه کوه پارک واقع در منطقه کوه‌سنگی مشهد مقدس، این شهر با دو منطقه میزبان طرح «سینماماشین» خواهد بود.

«سینما ماشین» در حال حاضر در برج میلاد تهران و مشهد مقدس در حال برگزاری است و مخاطبان می‌توانند در ۲ سانس ۲۱ و ۲۳ بلیت نمایش شنای پروانه را تهیه کنند.

«سینما ماشین» از روز ۱۲ اردیبهشت کار خود را با نمایش فیلم سینمایی خروج در پارکینگ شماره ۳ برج میلاد آغاز  کرد و به سرعت مورد استقبال قرار گرفت.

این طرح سینمایی با مشارکت سازمان هنری رسانه ای اوج و موسسه سینمایی نورتابان هر شب در ۲ سانس تحت تدابیر بهداشتی و با مجوز و موافقت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha