۱۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۳
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83840514
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

معلمان البرز۶ هزار محتوای آموزشی تولید کردند

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که باتوجه به شیوع بیماری کرونا ، معلمان این استان درفضای مجازی حدود ۶ هزار محتوای آموزشی با رویکرد کیفی تولید کردند.

سالار قاسمی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: این محتواهای آموزشی درشبکه دانش آموزی شاد و شبکه های اجتماعی  بارگذاری و مورد استفاده قرارگرفت.
وی با اشاره به اینکه تلاش معلمان البرز دردوران کرونا ستودنی است، خاطرنشان کرد: تعدادی ازمعلمان شبکه آموزش کشوری نیز از معلمان البرز هستند. بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان استان البرز به عضویت شبکه شاد درآمدند.در این استان چهار هزار و ۵۰۰ دانش آموزابتدایی روستایی داریم که امکان استفاده از آموزش‌های مجازی را نداشتند که برای آنها بسته‌های آموزشی تهیه شد.
قاسمی اضافه کرد: شبکه آموزشی شاد ، یک رویکرد منسجم و یک پارچه را درفرآیند آموزش به دانش آموزان درپایه های مختلف تحصیلی ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه مالکیت شبکه شاد با آموزش و پرورش کشوراست، عنوان کرد: دراین شبکه اطلاعات معلمان و دانش اموزان درسرورهای این شبکه درسیستم آموزش و پرورش نگهداری می‌شود.
وی گفت: سامانه شاد فرصت بزرگی برای آموزش و پرورش کشوراست زیرا درکنارآموزش پرورش حضوری، استفاده از ظرفیت فضای مجازی را درفرآیند تعلیم و تربیت بوجود آورد.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز به انجام یک کار پژوهشی و تحقیقی درخصوص رضایت مندی دانش آموزان اپایه دوازدهم این استان از شبکه شاد و آموزش های مجازی که درحال اجراست می باشد، پرداخت وافزود: درچند روز آینده نتیجه این نظرسنجی ها از دانش آموزان پایه دوازدهم جمع بندی و نتیجه آن برای وزارت آموزش و پرورش ارسال می گردد.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموزدارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =