استاندار و شهردار تهران حادثه کلینیک سینا را تسلیت گفتند

تهران- ایرنا- استاندار و شهردار تهران حادثه کلینیک سینا اطهر که منجر به کشته و زخمی شدن جمعی از شهروندان شد را تسلیت گفتند.

 «پیروز حناچی» روز چهارشنبه با صدور پیام تسلیتی در صفحه توئیتر نوشت:‌ «از خبر درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر بسیار اندوهگین شدم؛ به نمایندگی از خانواده شهرداری تهران مصیبت وارد شده را به خانواده‌های داغدار تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان صبر مسئلت می‌نمایم».

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران هم با صدور پیامی اعلام کرد: «جان باختن شماری از مردم شریف و کادر زحمتکش درمان تهران در حادثه آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر موجب تأثر و تالم عمیق اینجانب شد.»
در ادامه این پیام آمده است: «به عنوان خدمتگزار مردم عزیز در استانداری تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار آرزوی صبر جمیل برای این عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»
به گزارش ایرنا حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.
این حادثه شامگاه سه‌شنبه رخ داد و کانال سازمان نظام پزشکی نیز اعلام کرد که بیش از نیمی از جان‌باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.
مهار این آتش‌سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش‌نشانی از جمله نردبان‌های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش‌نشانان، حدود ۲ ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه، از سرایت آتش به سایر ساختمان‌های منطقه جلوگیری شد.
گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد علت وقوع این حادثه در رسانه‌های ارتباط جمعی وجود دارد اما به گفته مسوولان هیچ‌یک از آنها شامل نشتی گاز یا اتصالی برق، علت حادثه نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =